متافیزیک و علوم ماورایی

متافیزیک ، علوم روحی و ماورایی

متافیزیک ، علوم روحی و ماورایی

متافیزیک و علوم ماورایی

متافیزیک ، علوم ماورایی ، علوم روحی ، چاکراها ، چشم سوم ، علوم غریبه ، روح شناسی ، برونفکنی روحی ، درمان های ماورایی

کلمات کلیدی

متافیزیک - مدیوم -مصطفی نظری - روهان - آموزش متافیزیک

متافیزیک

متافیزیک - ماورا- مصطفی نظری-آموزش متافیزیک

آموزش متافیزیک

انرژی درمانی چاکرا عرفان متا erfanmeta.blog.ir

متافیزیک درخت زندگی ماورا آموزش متافیزیک استاد نظری

آموزش متافیزیک - آموزش ماوراء-استاد مصطفی نظری

مصطفی نظری

دارما کارما متافیزیک مصطفی نظری عرفان متا آموزش متافیزیک

کندالینی متافیزیک استاد نظری آموزش متافیزیک

هیپنوتیزم هیپوآنالیز متافیزیک ماورا استاد نظری

علم اعداد متافیزیک استاد نظری عرفان متا آموزش ماورا متافیزیک

فرشتگلن ارتباط با فرشتگان آموزش ارتباط با فرشتگان مصطفی روهان نظری

متافیزیک پیشگویی آموزش متافیزیک عرفان متا مصطفی روهان نظری

ضمیر ناخودآگاه

برونفکنی آموزش برونفکنی مصطفی نظری عرفان متا روهان

ماورا مصطفی نظری آموزش ماورا متافیزیک علوم غریبه استاد نظری روهان

چشم سوم چشم جهان بین متافیزیک مصطفی نظری

مصطفی روهان نظری

چشم سوم - آموزش باز کردن چشم سوم - متافیزیک- استاد نظری -

کانال های انرژی

انرژی کاینات

انرژی حیاتی

علوم روحی و موفقیت

جفت روحی متافیزیک جفت روحی عرفان متا استاد نظری مطفی نظری

متافیزیک معنوی ماورا

علوم روحی روح عرفان متا مصطفی نظری

جهان های روحی دیگر سو کالبدهای معنوی متافیزیک عرفان متا مصطفی نظری

جن شناسی

جن متافیزیک استاد نظری غرفان متا

نویسندگان

۲ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

تراما

خاطره ­های تلخ و ضربه ­ها و آسیب­های روانی را اصطلاحاً « تراما » می­نامند. بعضی از این تراماها، مثلاً حوادث دردناک طبیعی، تصادفهای وحشتناک یا مرگ عزیزان ممکن است آثار بسیار بدی بر زندگی افراد بگذارند. ریشه بسیاری از ناراحتی روانی همین خاطره­های ناخوشایند هستند. این خاطره­ها ممکن است موجب ترس (فوبیا)، افسردگی، وسواس و امثال آن شوند. یک تصادف رانندگی شدید ممکن است شخص را دچار هراس از اتومبیل سواری یا رانندگی کند. سقوط از بلندی در ایام کودکی ممکن است ترس از ارتفاع را به همراه داشته باشد. کسانی که از پرواز با هواپیما می­ترسند، غالباً در یک سفر هوای به خطر افتاده­اند. خانمی که از جنس مخالف هراس داشت، می­گفت: «در سن یازده سالگی و در زمانی که داشتم به مدرسه می­رفتم، در یک کوچه خلوت پسری به من حمله ور شد. من هراسان برگشتم و خودم را به داخل منزل انداختم. پس از آن واقعه از مردها ترسیدم و تاکنون که ۳۴ سال دارم هنوز ازدواج نکرده­ام و هر وقت مردی را می­بینم که به من خیره شده است بدنم به لرزه می­افتد.» البته مشکل ایشان به شیوه رفع فوبیا که قبلاً در همین مجله تشریح شده است برطرف شد.

روان شناس و یا متافیزیسین و یا درمانگر خبره وقتی به موارد شدید این گونه فوبیاها برمی­خورد اولین سوالش این است که از « از چه دچار این عارضه شده ­اید؟» و اگر مراجعه کننده زمانیش را به خاطر داشته باشد بی درنگ می­پرسد: « در ان زمان اتفاق خاصی افتاده بود؟ »و یا با هیپنوتیزم شخص را به سمت خاطرات قبل و حتی به زندگی های قبل بر می گرداند تا بدانید که پگونه این علایم برای این فرد رخ داده .

افسردگی­ها هم غالباً با خاطره ­های بد بی ارتباط نیستند. مرگ یکی از عزیزان، مثلاً پدر، مادر، یا دوست صمیمی ممکن است تا مدتها، و گاه تا پایان عمر، شخص را افسرده کند. در مواردی که شخص به علت سیل، زلزله و یا حوادث طبیعی مشابه بخش قابل ملاحظه­ای از اموال خود را از دست می­دهد نیز چنین احتمالی وجود دارد. در بعضی از موارد، شدت اندوه و افسردگی به حدی است که ممکن است موهای شخص در مدت کوتاهی سفید شود.


وسواس­ها و وسوسه­ ها هم ممکن است با خاطره­های ما مرتبط باشند. به عنوان مثال، اگر یک بار در منزل را در هنگام خروج، قفل نکرده باشید و همان بار هم به حسب اتفاق دزدی به خانه شما آمده باشد، احتمال دارد که بعد از این واقعه هر بار که از منزل خارج می­شوید، چندین بار برگردید و در را امتحان کنید تا مطمئن شوید که کاملاً قفل شده است. لازم به یادآوری است که این عوارض همیشه هم بر اثر خاطره­های هولناک پدید نمی­آیند، بلکه نوع تربیت دوران کودکی، سخنان معلمان و اطرافیان، فیلم­ها، کتابها و نظایر آنها هم ممکن است موجب ترسهای مرضی و وسواس­ها شوند. مردی را می-شناسم که بعد از تماشای فیلم « آسمانخراش جهنمی » دچار هراس از ارتفاع شده بود و نمی­توانست از طبقه سوم ساختمانها بالاتر بود. اما اگر خاطره خاصی موجب پیدایش یا تشدید این عوارض شده باشد، می­توان نتیجه گرفت که به احتمال زیاد با کمرنگ کردن آن خاطره، عوارض ناشی از آن هم بهبود می­یابد. در ضمن باید توجه داشت که این راهنمایی­ها شما را از مراجعه به روان پزشکان متخصص و معتبر بی نیاز نمی­کند، بلکه اصولاً انواع شیوه­ های روان درمانی در کنار روشهای رسمی پزشکی و دارویی است که می­تواند نتیجه بخش باشد.

نحوه کمرنگ کردن:

باید دانست که هیچ خاطره­ای را نمی­توان از میان برد. خاطره­های ما همیشه با ما هستند، ولو این که آنها را فراموش کرده باشیم. خاطره­ های فراموش شده هم گاهی در اثر بعضی حوادث دوباره در ما زنده می­شوند و به یاد می­آیند و همین نشان می­دهد که هر چند فراموش شده ­اند، اما در واقع از میان نرفته­ اند. از سوی دیگر هدف ما هم نباید این باشد که خاطره­ای را به کلی از میان ببریم. همین که آنها را کم رنگ ­تر کنیم و به اعماق تاریکتر ذهن ببریم کافی است. زیرا در این صورت کمتر در دسترس هستند و آزار  آنها به کلی از میان می­رود. اگر خاطره­ای از میان برود بخشی از شخصیت خود هم از میان می­رود.می توان با روش هایی که ان ال پی خوانده می شود  تصویرهای زنده، پررنگ، بزرگ، نزدیک و خود احساس را تبدیل به تصویرهایی می­کند کمرنگ و خاکستری، کوچک، دور و دیگر احساس هستند و چون تأثیرگذاری آنها اندک است، لذا شخص را آزار نمی­دهند.البته با هیپنوتیزم هم می توان این عمل را انجام داد و جواب عالی گرفت . پس از آن باز هم آن فرد می­تواند آن خاطره را برای دیگران تعریف کند، اما دیگر دچار هیجان­های زاید، تشنج و اندوه غیر ضروری نمی­شود. بلکه با خونسردی و به طوری که انگار آن واقعه برای شخص دیگری اتفاق افتاده است آن را تعریف می­کند.


علاقمندان به آموزش متافیزیک می توانند درخواست های خود را  جهت ثبت نام در همین وبلاگ ا به همراه شماره تلفن خود ارسال کنند 

سرود و مناجات و نوای چاکراها

در روزگاران کهن ، مردم نا خدای خورشید مصر باستان را که «آمون» نامیده می شد را با لحنی آهنگین تکرار می کردند آنها معتقد بودند که این خدای خورشید به آنها توانایی پیشگویی می دهد پس از مدتی زنان و مردان مقدس مصری دریافتند که این خدای خورشید نیست که به آنها نیروی غیب بینی اعطا می کند ، بلکه آهنگ و نوای نام و واژه ی آزمون است که چنین نیرویی ایجاد می کند .
آنها از واژه ی اصلی «آوم» برای باز کردن چشم سوم استفاده کردند، آوم صدای خلقت است و بیان کننده ی حیرت و اعجاب ما از معجزه ی افرینش خالق آن .

اگر سه بخش این واژه را به آهستگی و با صدای بلند و با آوا ادا کنی : آوم ، لرزش محسوسی را در بین دو چشمت حس خواهی کرد این لرزش ها باعث گشودن شدن توانایی طبیعی غیب بینی چشم سوم می شود.
با استفاده از اعداد مقدس ، نیروی نوای آوم قوی تر هم می شود این آوا را یک بار ، سه بار ، یا دوازده بار تکرار کن و ببین که قدرت تصور تو تا چه حد بهتر شده است تو تصاویری از آینده را خواهی دید ، به حقایقی در مورد انسان ها پی خواهی برد و رویاهای صادقانه خواهی دید .
آواهای موسیقی هم چاکراها را بازمی کنند هر ساز موسیقی که با عشق نواخته می شود و نزدیک به بدن نگه داشته شود ، ارتعاشات مثبتی ایجادمی کند که باعث گشودگی و شکوفایی چاکراها می شود. بعضی از شفادهندگان چنگ ، گیتار ، دیگریدو(سازی استرالیایی که از شاخه های توخالی درختان ساخته می شود) و سازهایی مانند اینها را در نزدیکی بدن مراجعان خود می نوازند تا چاکراهای آنها پاک شود .
دیاپازن هم وسیله موثری برای گشودن چاکراهاست می توان دیاپازن را با نوای مربوط به هم چاکرا به صدا در آوردی و آن را نزدیک به همان ناحیه از بدن نگه داری .
محققان علوم ماورایی معتقدند که هر چاکرا نوایی مخصوص به خود را دارد :


چاکرای تاجی نت سی
چاکرای گوش نت لاریز
چاکرای چشم سوم نت لا
چاکرای گلو نت سل
چاکرای قلب نت فا
چاکرای شبکه خورشیدی نت می
چاکرای خاجی نت ر
چاکرای ریشه نت دو


آواهای پاک کننده ی چاکراها از کاسه های بزرگ بلوری هم شنیده می شود . این کاسه ها با حرکت دادن میله های چوبی در گرداگرد کاسه به نظر می رسد آواز می خوانند ، اندازه ی کاسه ی بلوری نوا و زیر و بم آن را تعیین می کند . پس با استفاده از جدول بالا تعیین کن که چه کاسه ای برای کدام چاکرا موثر تر است .

آموزش متافیزیک و اصول کار با چاکرا و ارتباط با فرشتگان .........برای ثبت نام با همین وبلاگ در تماس باشید.......