متافیزیک و علوم ماورایی

متافیزیک ، علوم روحی و ماورایی

متافیزیک ، علوم روحی و ماورایی

متافیزیک و علوم ماورایی

متافیزیک ، علوم ماورایی ، علوم روحی ، چاکراها ، چشم سوم ، علوم غریبه ، روح شناسی ، برونفکنی روحی ، درمان های ماورایی

کلمات کلیدی

متافیزیک - مدیوم -مصطفی نظری - روهان - آموزش متافیزیک

متافیزیک

متافیزیک - ماورا- مصطفی نظری-آموزش متافیزیک

آموزش متافیزیک

انرژی درمانی چاکرا عرفان متا erfanmeta.blog.ir

متافیزیک درخت زندگی ماورا آموزش متافیزیک استاد نظری

آموزش متافیزیک - آموزش ماوراء-استاد مصطفی نظری

مصطفی نظری

دارما کارما متافیزیک مصطفی نظری عرفان متا آموزش متافیزیک

کندالینی متافیزیک استاد نظری آموزش متافیزیک

هیپنوتیزم هیپوآنالیز متافیزیک ماورا استاد نظری

علم اعداد متافیزیک استاد نظری عرفان متا آموزش ماورا متافیزیک

فرشتگلن ارتباط با فرشتگان آموزش ارتباط با فرشتگان مصطفی روهان نظری

متافیزیک پیشگویی آموزش متافیزیک عرفان متا مصطفی روهان نظری

ضمیر ناخودآگاه

برونفکنی آموزش برونفکنی مصطفی نظری عرفان متا روهان

ماورا مصطفی نظری آموزش ماورا متافیزیک علوم غریبه استاد نظری روهان

چشم سوم چشم جهان بین متافیزیک مصطفی نظری

مصطفی روهان نظری

چشم سوم - آموزش باز کردن چشم سوم - متافیزیک- استاد نظری -

کانال های انرژی

انرژی کاینات

انرژی حیاتی

علوم روحی و موفقیت

جن شناسی

جن متافیزیک استاد نظری غرفان متا

مصطفی نظری متافیزیک پرانا

نزدیک مرگ مرگ مصطفی نظری استاد نظری عرفان متا علوم ماورایی آموزش ماورا

متافیزیک هارا نظری اموزش ماورا عرفان متا

@erfanmeta

نویسندگان

فسادناپذیری اجساد


فساد ناپذیری :
یکی از اصول قطعی در زندگی بشر مرگ است . ما می میریم ، تجزیه می شویم و به غبار مبدل می گردیم . اما حتی در این روند نیز ناهماهنگیهای عجیبی دیده می شود . در پدیده عجیب فساد ناپذیری ، اجساد مردگان نه تنها تجزیه نمی شود بلکه زیبایی و روحانیتی پیدا می کند که در طول حیات فاقد آن بوده است .
 
آندره بابولا ( قدیس لهستانی ) در سال ۱۶۵۷ توسط اشرار به قتل رسید . او تا حد مرگ کتک خورد ، به اسبی بسته شد و کیلومترها روی زمین سنگلاخ کشیده شد ، نیمی از صورت و یکی از دستهایش به سختی صدمه دید و سپس قاتلین او را که نیمه جان بود با شمشیر کشتند و در حیاط کلیسایی به خاک سپردند . چهل سال بعد که نبش قبر شد بدنش دست نخورده مانده بود ، حتی زخمهای بدن و صورت او نیز فاسد نشده بود . در حالی که دور و اطراف او پر بود از اجساد تجزیه شده . بدن او در طول قرون بعدی توسط اطباء معاینه شد و آخرین بار در سال ۱۹۱۷ در معرض دید همگان قرار گرفت . این مورد نمونه ای از معجزه فساد ناپذیری است . بدن این قدیس تمام قوانین طبیعت را به مبارزه طلبیده است بدون آنکه از آن بویی خارج شود .
 
معروفترین فسادناپذیرها ، برنادت قدیس است . دختری روستایی اهل فرانسه که در جوانی مریم مقدس بر او ظاهر شد و به همین دلیل زادگاه او زیارتگاه هزاران زائری شد که در طلب برکت و شفا به آنجا رو می آورند . او در سال ۱۸۷۹ در سن ۳۵ سالگی درگذشت اما تا به امروز شکل ظاهری او دست نخورده و با طراوت باقی مانده است . به گفته شاهدان هیچ اثری از زوال دیده نمی شود و هیچگونه بوی نامطبوعی به مشام نمی رسد . رنگ پوست او صورتی و چشمان او در حالتی است که گویی به خواب رفته است . بدن او در تابوتی شیشه ای در کلیسای نورس فرانسه نگهداری می شود .
 
کتاب فسادناپذیران در سال ۱۹۷۷ توسط جون کروز نگاشته شد و در آن از ۱۰۲ مورد از قدیسان کلیسای کاتولیک ثبت شده که اجسادشان بعد از قرنها سالم مانده است نام برده شده است . یکی از این قدیسان ماریا آنا لاردونی است که در سال ۱۶۲۴ درگذشت و جسدش از فساد مصون ماند . در سال ۱۷۳۱ کالبد شکافی بر روی جسد او انجام شد در حالیکه ۱۱ پزشک حضور داشتند . شکافهای عمیقی در گوشت او ایجاد و به دقت معاینه شد تا معلوم شود آیا مایعی به او تزریق شده تا بدنش را از فساد مصون نگهدارد ، ولی چنین چیزی پیدا نشد . اندامهای او همگی تازه بود و بوی خوشی از آنها متصاعد می شد .
 
معمای فساد زمانی پیچیده تر می شود که بدانیم بسیاری از این قدیسان از بیماریهایی مانند سرطان یا بیماریهای عفونی مرده اند . سنت ترزا آویلا ( ۱۷۷۰ - ۱۷۴۷ ) بر اثر قانقاریا ( فساد بافتها ) درگذشت . این بیماری بدن او را به شکل توده کبود متورمی درآورده بود . اما ۲ روز بعد از مرگش تورم و رنگ کبود ناپدید شد . امروزه می توان بدن او را در تابوتی شیشه ای در کلیسای فلورانس دید ، خشکیدگی باعث شده پوست او جمع شده و تیره شود اما هیچ اثری از فساد در آن دیده نمی شود .  
 
این فساد ناپذیری گرچه مشخصه اشخاص نیکوکار و روحانی است اما در اشخاص خبیث نیز دیده شده است . کریستیان کالبوتر ( شوالیه آلمانی در قرن هفدهم ) مردی بسیار مشهور اما ددمنش و ظالم بود . او در املاک خود با ستمگری فرمان می راند.می گویند او حق همخوابی با نوعروسان در شب زفاف را برای خود مقرر کرده بود و صدها فرزند نامشروع داشت . جنایات متعددی نیز مرتکب شد . او در اواخر عمرش گفت : خداوند بدن مرا فاسد نخواهد کرد تا روز جزا... باشد که مورد لعن و نفرین مردگان قرار بگیرم . او در سال ۱۷۰۷ مرد اما ۹۰ سال بعد که کفنش باز شد بدنش تقریبا دست نخورده بود . حدود یک قرن و نیم بعد کالبد خشکیده او در دهکده کامیل نزدیک برلین ( که در آن هنگام در سال ۱۹۳۶ محل برگزاری مسابقات المپیک بود ) به تماشای عموم گذاشته شد .
Related image

شاربل مقدس در سال ۱۸۹۸ در شهر عناعید لبنان درگذشت . بر طبق وصیتش بدون کفن و تابوت در قبری عمومی جای گرفت . بارانهای شدید از شکافها درون قبر سرازیر می شد و آنجا را مبدل به باتلاقی کرده بود . برای ۴۵ شب متوالی راهبان کلیسا متوجه نوری شدند که از قبر او ساطع می شد . رویت این نور راهبان را به نبش قبر واداشت . چهار ماه بعد از مرگش نبش قبر شد و در حالیکه تمام اجساد اطراف او فاسد شده بودند کالبد او دست نخورده باقی مانده بود . جسد را برای ۲۹ سال در معرض دید همگان قرار دادند . در این مدت از جسد مایعی خارج می شد بطوریکه لباسهای او را خیس می کرد و ناچار لباسها را هر چند روز یکبار تعویض می کردند . در سال ۱۹۲۷ جسد توسط دو پزشک فرانسوی مورد بررسی قرار گرفت . سپس جسد را در تابوتی که از ورقهای روی پوشیده شده بود قرار داده و تابوت را در تاقچه ای در دیوار گذاشتند و روی آن آجرچینی شد . تا سال ۱۹۵۰ اتفاقی نیفتاد.در آن سال راهبان متوجه شدند که مایعی از شکافهای دیوار بیرون زده است . دوباره دیوار باز شد و به گواهی مقامات پزشکی و مذهبی جسد تازه و دست نخورده بود ، از آن به بعد جسد هر ساله طی مراسمی بیرون آورده و در معرض دید همگان قرار می گیرد .
و البته باید در این موارد خیلی دقت نظر شود ، گفته شده که از شهدای بزرگوار خودمون هم بوده اند که فساد ناپذیری داشته اند ولی با همه این اوصاف باید خیلی مراقب باشیم که مورد فریب قرار نگیریم ، در طبیعت هر چیز مرده ای که قبلا جاندار بوده مورد فساد قرار می گیره و این قانون کلی طبیعت هست و از نظر متافیزیکی هم کالبد اتری می بایست تا زمان فساد و نابودی جسد باشد و بعد به نوعی آزاد می شود ، نمی توان گفت که کالبد اتری بدون فساد جسد آزاد شده ، به هر حال این مقاله برای آگاهی شماست و تفکر با شما.........

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی