متافیزیک و علوم ماورایی

متافیزیک ، علوم روحی و ماورایی

متافیزیک ، علوم روحی و ماورایی

متافیزیک و علوم ماورایی

متافیزیک ، علوم ماورایی ، علوم روحی ، چاکراها ، چشم سوم ، علوم غریبه ، روح شناسی ، برونفکنی روحی ، درمان های ماورایی

کلمات کلیدی

متافیزیک - مدیوم -مصطفی نظری - روهان - آموزش متافیزیک

متافیزیک

متافیزیک - ماورا- مصطفی نظری-آموزش متافیزیک

آموزش متافیزیک

انرژی درمانی چاکرا عرفان متا erfanmeta.blog.ir

متافیزیک درخت زندگی ماورا آموزش متافیزیک استاد نظری

آموزش متافیزیک - آموزش ماوراء-استاد مصطفی نظری

مصطفی نظری

دارما کارما متافیزیک مصطفی نظری عرفان متا آموزش متافیزیک

کندالینی متافیزیک استاد نظری آموزش متافیزیک

هیپنوتیزم هیپوآنالیز متافیزیک ماورا استاد نظری

علم اعداد متافیزیک استاد نظری عرفان متا آموزش ماورا متافیزیک

فرشتگلن ارتباط با فرشتگان آموزش ارتباط با فرشتگان مصطفی روهان نظری

متافیزیک پیشگویی آموزش متافیزیک عرفان متا مصطفی روهان نظری

ضمیر ناخودآگاه

برونفکنی آموزش برونفکنی مصطفی نظری عرفان متا روهان

ماورا مصطفی نظری آموزش ماورا متافیزیک علوم غریبه استاد نظری روهان

چشم سوم چشم جهان بین متافیزیک مصطفی نظری

مصطفی روهان نظری

چشم سوم - آموزش باز کردن چشم سوم - متافیزیک- استاد نظری -

کانال های انرژی

انرژی کاینات

انرژی حیاتی

علوم روحی و موفقیت

جن شناسی

جن متافیزیک استاد نظری غرفان متا

مصطفی نظری متافیزیک پرانا

نزدیک مرگ مرگ مصطفی نظری استاد نظری عرفان متا علوم ماورایی آموزش ماورا

متافیزیک هارا نظری اموزش ماورا عرفان متا

@erfanmeta

نویسندگان

7 نشانه باز شدن چشم سوم

همواره درباره قدرتی پنهان درمغز انسان شنیده ایم ، به خصوص قدرتی که در غده ای کوچک در میانه آن یعنی غده «پینه آل» نهفته است. این غده مخروطی شکل با خوردن غذاهای پروسس شده و استفاده از خمیردندان و آب حاوی فلوراید، سخت و آهکی می شود. در باره نحوه از میان بردن سختی این غده و باز کردن مرکز انرژی منطبق با آن، یعنی چاکرای « آجنا » یا چشم سوم که بسیار از آن خواهیم گفت . درحال حاضر بیاید بینیم علائم اصلی یک چشم سوم باز شده و یا درحال باز شدن چیست .

Picture


« فشار میان ابروها » 
احساس یک نبض در میان سر. فشاری که می تواند بسیار شدید و قدرتمند باشد گویی که چیزی واقعا به آن ناحیه فشار می آورد . این موضوع هنگامی که چشم سومتان در حال باز شدن و یا گسترش است، بسیار معمولی و نرمال است .

« تغییر در رژیم غذایی » 
شما درباره غذایی که می خورید آگاه تر شده اید. با اطلاعاتی که بدست آورده اید ، تلاش می کنید از آن غده، سختی زدایی کرده وبه سرزمین شگفتی ها قدم بگذارید. علاوه بر آن حساسیت شما نسبت به سموم افزایش یافته و حالا دیگر می دانید که غذا انرژی است و بدنبال چیزی هستید که واقعا شما را تغذیه و نیرومند کرده و نه اینکه ضعیف تان کند. پس از مدتی می توانید ارتعاش آنچه را می خورید احساس کنید و بدنتان شما را وادارخواهد کرد برخی از مواد را از رژیم غذایی خود حذف کنید. گوارش و تغذیه برای سفر معنوی و برای سلامت فیزیکی و بدن های انرژی تان بسیاراهمیت دارد.

« آن سوی دوگانگی را دیدن » 
این دقیقا کاری است که این چاکرا انجام می دهد ؛ به شما توان دیدن یگانگی در همه چیزرا می دهد . توان دسترسی به وضعیت های بالاتر آگاهی و ابعاد دیگر را می دهد؛ اینکه میان شما و دیگران، میان مشاهده گر و مشاهده شونده ، میان فرد و جمع ، میان خالق و مخلوق ، هیچ تفاوتی نیست . این موضوع در طی مراحلی اتفاق می افتد و معمولا با باز شدن و گسترش چاکرای تاجی همراه است. زمانی که با بدن و تجربه هایتان شناخته می شوید، ناگزیر خود را از بدنهای دیگر جدا حس می کنید. اما وقتی با چیزی نامحسوس تر، با آگاهی که خود زندگی است و به شکل های گوناگون ظهور می یابد، شناخته شوید ، خود را همچون هرکس و هر چیز دیگری تجربه می کنید . می بینید ، حس می کنید و بالاتر از آن « می دانید » که با دیگران یکی هستید و این چیزی بیش از اعتقاد داشتن به آن است.

« تغیر در الگوهای فکری » 
شما بیدار شده اید و فکرکردن مثل سابق، دیگربرایتان کارساز نیست. آغاز می کنید به گونه ای دیگر فکر کردن. روش های قدیمی تفکر، دیگر نمی توانند واقعیت زندگی شما پس از بیداری باشند. شروع می کنید به برنامه ریزی و پاکسازی ذهن تان که می تواند بازتاب زندگی پربارتری باشد. در مراحل اولیه، اجتماع و رسانه ها زیر سوال می روند. سپس شروع می کنید به پرسیدن در باره زندگی و جستجوی پاسخ ها بدون پذیرش کورکورانه آنچه به شما آموخته اند . یک فرایند درونی در جهت تحول ذهنی و برنامه ریزی مجدد آغاز می شود؛ آموزه های کهنه را حذف کرده و آنها را باحقایقی تازه یافته جایگزین می کنید .

« ذهن تان باز شده و گسترش می یابد » 
دقت و تمرکز افزایش می یابد. ذهن روشن می شود. افکارتان دیگرهویت شما را نمی سازند و فقط وسیله ای می شوند برای آفرینش. شما براحتی مفاهیم بسیار پیچیده را درک می کنید ، بخصوص وقتی که با هدایت روح، به حقایق برتر فکر می کنید. ارتباط سریع تر اتفاق می افند به طوری که قبلا هرگز تجربه نکرده بودید . « رابرت مونرو » که برای برون فکنی های ستاره ای اش شهرت دارد ، آن را اینگونه توصیف می کند : « گلوله ای از افکار که در ذهن منفجر می شود ». ارتباط، بدون کلام و توسط بسته های انرژی ارسال شده به ذهن ، برقرار می شود. این اطلاعات انرژتیک درکسری از ثانیه دریافت و ادراک می شوند . اطلاعاتی که اگر نوشته شوند حاوی جمله های فراوانی خواهند بود.

« قدرت های روحی به کار می افتند » 
تله پاتی بسیار معمول و شایع است اما نه آنطور که در فیلم های علمی- تخیلی دیده ایم . روشن بینی ، روشن شنوایی، روشن احساسی ، احساس از راه دور، ادراک فراحسی (ESP ) و مانند آنها . الهامات، دیگر« فقط یک حس » محسوب نمی شوند بلکه وسیله ای هستند برای کار کردن با سطوح بالا تر آگاهی . همزمانی ها پشت سرهم اتفاق می افتند و شما در می یابید که آنها روش ارتباط کائنات با ما هستند.

«می توانید فراسوی هر چیز را ببینید» 
می توانید آن سوی برچسب ها را ببینید. می توانید براحتی همه روش های اجتماع برای برنامه ریزی کردن ما را تشخیص دهید. « حراج » ها عالی هستند اما همچنین به معنای آنند که : « مصرف کنید » . « رای دادن حق شماست» یعنی : « اطاعت کنید و پیرو سیستم باشید » . زمان هایی پیش می آید که اخبار را تماشا می کنید اما نه آنچه گفته می شود ، بلکه آنچه را سعی دارند به شما القا کنند . 
درمی یابید که در هرچیز آموزه ای نهفته است. پرندگان می گویند که می توانید پرواز کنید و رها باشید. ستاره ها عظمت جهان را یادآور می شوند . خورشید می گوید که بدون نور هیچ هستید. درخت می گوید بی آب و خاک و نور نمی توان بسر برد. می آموزید که همه چیز در عالم هستی به هم وابسته و با هم در ارتباط اند. زبان پنهان طبیعت و زندگی را فرا می گیرید. همه چیز زنده تر و آگاه تر می شود ، همه چیز با شما سخن می گوید و ارتباط برقرار می کند، بویژه توسط فرکانس و انرژی .
حالا دیگر می توانید ببینید!

برگرفته از:

http://www.iammysoul.com/blog/7-signs-your-third-eye-is-opened


 • مصطفی نظری

نظرات  (۳۴)

درود و سپاس استاد

سلام استاد گرامی
بسیار عالی
بسیار عالی بود ...
موفق باشید...
با عرض سلام و خسته نباشین .
من برای چشم سومم یه تمریناتی رو انجام دادم اما الان بنا به دلایلی دیگه دوست چشم سومم باز بشه اما اون تمرینات باعث شد که فشار و درد شدیدی در وسط ابرو هام ایجاد بشه 
من میخوام به حالت اولیه خودم برگردم لطفا اگه میشه کمکم کنین
لطفا ازتون خواهش میکنم
 • رضا رضایی
 • سلام
  من علاقه زیادی به باز کردن چشم سوم دارم چکار کنم ...تلگرام من 09356386593.         Email...benyamin.ghazvinian@yahoo.com
  خواهش دارم بهم بگید و چند وقت حدودا طول می کشه و چه مراحلی رو باید برم......سپاس
  سلام من بیشتر این علائم رو دارم ولی فکر نکنم چشم سومم باز باشه
  سلام من پنج ساله این علائم سراغم اومده بدون این ک بفهمم چیه راستش فکر انسان ذهنشو میتونم بخونم یا میتونم چیزای غیر عادی ببینم حتی درک ذهنم بالا رفته من ب تازگیا تحیق کردم اینا چی هستن راستش من اول عادی بودم هیچ گونه این علائم نداشتم یک روز تو دریا غرق شدم ولی نجات پیدا کردم از اون روز ب بعد اینا میبینم حتی گاهی وقتی اینده واقعیت میبینم نظر شما این چشم سوم یا چیز دیگ ؟راهنماییم کنید ممنون میشم 
  درود
  من 14 سال دارم.هیچ کدوم از این تمرین های مربوط به باز کردن چشم سوم رو انجام ندادم، اما با تک تک این موارد رو به رو شدم.حتی همین الان وسط ابروهام احساس فشار عجیبی دارم.من از پارسال تا الان به اندازه ی ده ها سال بزرگ شدم و از نظر عقلی و فکری به فیلسوف ها شباهت پیدا کردم.دچار سرگیجه های شدیدی شدم و روی پیشونیم یه فرورفتگی کوچک ایجاد شده.من خیلی نگرانم.این که چشم سوم من بدون دخالت خودم در حال فعال شدنه نشونه ی چیه؟ کسی داره منو کنترل میکنه؟ خواهش میکنم جوابم رو بدید.
  Parneia.h.2500@gmail.com
  سلام من چند سالی هست دنبال علوم متافیزیک هستم و در برونفکنی هم تا حدی پیش رفتم .ولی خب الان سعی دارم که چشم سوم رو باز کنم ولی خب از اونجایی که هر چیزی رو باید در ازای چیز دیگه ای بگیری از عوارضش یکمی ترس دارم و خوب چیزای خوبی هم نشنیدم .میشه عوارض درستشو کامل بگید؟تو خیلی جاها دیدم که نوشتن باید فرد کلا از زندگی عادیش دست بکشه.اینا درسته؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
  سلام. دختری هستم ۳۰ ساله. که ی چیزایی رو حس میکنم میخواستم بدونمربطی ب چشم سوم داره یا نه. لطفا راهنماییم کنید. ۶۰ درصد خوابهایی ک میبینم ب حقیقت تبدیل میشه. ی موقع حس خوبی دارم ک باعث اتفاقات خوب میشه. بغی وقتا استرسی دارم ک انگار میخواد اتفاق بدی بیوفته ک اینطورم میشه. بعضی وقتا اطراف خودم موش و سوسک میبینم ک دارن حرکت میکنن اما وقتی سرمو بطرفشون میچرخونم ناپدید میشن. از اتاقم انواج استرس زیادی دریافت نیکنم. بطوری ک همیشه درشو میبندم..بعضی وقتا هم تشخیص میدم دیگران دربارم چی دارن میگن یا اینکه حرفاشونو حدس میزنم ک درستم از اب در اومده. در کل این حس ها اذیتم میکنه. ک باعث صلب ارامشم شده. ایا ربطی ب چشم سوم داره..
  پاسخ:
  سلام این نشانه ها حاکی از ادراکات فراحسی و مدیوم بودن شما هست می تونید با این شماره در تلگرام تماس بگیرید 
  09176046145

  چه طوری چشم سوم باز میشه ؟خطراتش چیه؟ 
  سلام من دختری ۱۶ ساله هستم علاقه ایی به باز شدن چشم سووم نداشتم و ندارم ولی شواهد نشون میده که چشم سومم تا حدودی بازه یفنی از بچگی یه سری رفتارهای عجیب داشتم مثلا چند ثانیه بعد و میبینم ولی فقط چند ثانیه و نمی تونم اینده رو تغیر بدم چون فرصت ندارم نور همیشه عزیتم میکنه مثل خفاش زندگی میکنم روزها اصلا تو نور نمیام شبها بیدارم  ما بین دو چشمم (اکثرا درد میکنه)به نور خورشید و باد کولر حساسم و سری سر درد میگیرم دکتر هم رفتم سینوزیت و میگرن ندارم میتونم زبون حیوونا رو بفهمم و تغریبا خونمون شده باغ وحش مامانم قبلا حرفم رو باور نمیکرد ولی با تمرکز تونستم کاری کنم که پرنده ام هرچی که میگم گوش کنه و این باسه همه حیرت اور بود..همیشه از چیز های ناشناس اطلاعات درست و دقیق دارم که بافث میشه هم تو درسام همیشه موفق باشم و هم اینکه با یک نگاه به بقیه میگم که شخصیت دقیقش چیه و حتی از چی خوشش میاد..در ضمن احساس میکنم تو اتاقم جن هست همه ی خانواده ام اطلاع دارن ولی انکار میکنن در حظور تک تکشون)جدا جدا.. اتفاق عجیب زیاد افتاده ...مامانم هم اعتقاد داره یه روح تو جسم من زندگی میکنه که معلوم نیست از کجا اومده...من دلیل گوشه گیری ها و سر درد هام رو نمیدونستم ...ایا راهی هست که بشه چشم باز شده رو بست...در ضمن گاهی هم شبا کسی صدام میکنه 
  سلام من دختری ۱۶ ساله هستم علاقه ایی به باز شدن چشم سووم نداشتم و ندارم ولی شواهد نشون میده که چشم سومم تا حدودی بازه یفنی از بچگی یه سری رفتارهای عجیب داشتم مثلا چند ثانیه بعد و میبینم ولی فقط چند ثانیه و نمی تونم اینده رو تغیر بدم چون فرصت ندارم نور همیشه عزیتم میکنه مثل خفاش زندگی میکنم روزها اصلا تو نور نمیام شبها بیدارم  ما بین دو چشمم (اکثرا درد میکنه)به نور خورشید و باد کولر حساسم و سری سر درد میگیرم دکتر هم رفتم سینوزیت و میگرن ندارم میتونم زبون حیوونا رو بفهمم و تغریبا خونمون شده باغ وحش مامانم قبلا حرفم رو باور نمیکرد ولی با تمرکز تونستم کاری کنم که پرنده ام هرچی که میگم گوش کنه و این باسه همه حیرت اور بود..همیشه از چیز های ناشناس اطلاعات درست و دقیق دارم که بافث میشه هم تو درسام همیشه موفق باشم و هم اینکه با یک نگاه به بقیه میگم که شخصیت دقیقش چیه و حتی از چی خوشش میاد..در ضمن احساس میکنم تو اتاقم جن هست همه ی خانواده ام اطلاع دارن ولی انکار میکنن در حظور تک تکشون)جدا جدا.. اتفاق عجیب زیاد افتاده ...مامانم هم اعتقاد داره یه روح تو جسم من زندگی میکنه که معلوم نیست از کجا اومده...من دلیل گوشه گیری ها و سر درد هام رو نمیدونستم ...ایا راهی هست که بشه چشم باز شده رو بست...در ضمن گاهی هم شبا کسی صدام میکنه ....میتونم حدس بزنم در موردم چی میگن ...همه فیلم ها و رمان ها و...برام تکرارین و من بدون اینکه بخوام اخره همه چی رو میدونم. بدون اینکه خودم در جایی حظور داشته باشم میدونم اونجا چه اتفاقی افتاده.حتی یک بار ذهنم رو به ذهن پسر داییم وصل کردم و تا یک هفته میدونستم چیکار میخواد بکنه..چی میخواد بگه .کجا میخواد بره.اما اون از رو هیجان به یکی از دوستاش گفت و دیگه هیچ وقت نتونستم وارد ذهنش بشم .الان هم یه حس بدی به اینکه نظرم رو برای این سایت ارسال کنم دارم و سرم هم درد میکنه
  سلام من ۱۴سالم هستش وخیلی به بازکردن چشم سوم علاقه دارم.چیکارکنم که بازبشه؟؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون میشم
  سلام من چند روز یوگا رفتم ولی بین دو ابرو احساس کشش می کنم دیگه نرفتم ولی بازم همین حس دارم ایا چشم سوم من باز
  سلام من میخوام چشم سومم باز شه خواهش میکنم کسی بهم یاد بده تو سایت بگه باید چجوری بکنم
  سلام علاقه مند به شرکت در کلاسهای متافیزیک هستم
  چشم سوم موخام داشته باشم .درد وسط پیشانیم شروع شده
 • سارا سلمانی
 • سلام من به باز شدم چشم سومم خیلی علاقه داشتم تمرین هایی هم انجام دادم اما چند وقت بعد دیگه علاقه امو از دست دادمو متوقفش کردم.. اما از کودکی ویژگی های هجیبی داشتم به نور کمی حساسیت داشتم این اواخر نمی دونم چرا دیدم گاهی اوقات یه رنگ روشن که برام معمولی بودن یه دفعه چشممو میزنن دیشب هم موقع  توی تاریکی هم  اتفاق عجیبی واسم افتاد اول احساس کردم یه هاله قرمز هوارو گرفت بعد اطرافم عادی شد اما وقتی به مادر بزرگم نگاه کردم یه نوع انرژی در پیشانی مادر بزرگم میدیدم فک کردم توهمه واسه همین چند بار چشمامو بستم و باز کردم  اما  بازم همون رو میدیم اما فردا صبح همه چیز عادی شد از همون موقع هم که تمریناتمو شروع کردم به طرز عجیبی رفتارم تغیر کرد و بسیار منزوی شدم  واقعا چیزی هست یا مشکلی نیس؟
  خدایش چشم سوم رو قبول دارم دارم ولی تاحالاکسی رو ندیدم ازیوگا یا مدیتیشن ب اون دست پیدا کنه ولی از طریق عرفان زیاد دیدم
  من از بچگی چیز های عجیبی میدم حس میکردم تا چند رور اینده میدیدم قیامت دیدم جن ها فرشته ها عڊاب قبر اخرش یه سوال برام پیش اومد اخر خلقت اخر همه چیر چی میشه تا اینکه رفتم سراغ علم هیما سیما علم جفر 
  خوشابحال انسان های عادی که زندگی عادی دارن خوشبحالشون
  سلام. من 13 سالمه. از بچگی هر اتفاقی رو که تو زندگی میدیدم مطمئن بودم قبلا دیدمشون اما هر چی فکر میکردم کجا دیدم یادم نمیومد هنوزم اینجوری هستم . هر وقت زیاد مطالعه میکنم ابروهام و بینشون درد میگره یا وقتی نور زیاد یا خورشید میبینم . اینا به آجنا مربوطه؟


  راستی چشمام خیلی قوییه . هر وقت دوستام یه چیزی گم میکنن یا خانوادهم دور از چشم اونا چشم هامو میبندم و تمرکز میکنم و سرم 360 درجه اطرافم میچرخونم سرم به طور خودکار یه جا وا میسته چشمامو باز میکنم و اون منطقه رو پیدا میکنم و اون اطراف رو میگردم و جسم مورد نظر رو پیدا میکنم. و از این قبیل چیزا... اینا به آجنا مربوطه؟


  و راستی اخلاقم همیشه تغییر میکنه همه اینو بهم میگن که هیچوقت اخلاق ثابت ندارم
  سلام من دوهفته اس دارم روی چشم سوم کار میکنم.احساس خاصی ندارم ولی میتونم دور ماه رنک قرمز و آبی ببینم و پایبن ماه یه ماه آبی و بالاش هم یه ماه قرمز میبینم.حداکثر زمان برای باز شدنش چقدر هست؟

  👁
  سلام یکی به من کمک کنه من پیشون انگار درد یا قلقلک میاد دیه هر غذایی رو نمیخورم به نور حساس شدم میخوابم یه جوری میشم میترسم روانی شده باشم اگه کسی فکر میکنه چشم سوم بازه یا فلان به من بگه 
  آخرش پوچییه آخرش میفهمی این دنیا هیچی نیس هیچی آخرش تنها کسی ک باهات میمونه مرگه :)
  سلام
  من تا قبل از 16 سالگی حس ششم خیلی قوی داشتم طوری که حتی باهاش حرف می زدم و صداش رو  می شنیدم و اگر کسی در خفی درمورد من تصمیم می گرفت، انگار کسی در گوش من به من می گفت یا خطری از جانب مسی مرا تهدید می کرد قبلش کسی در گوش من می گفت ولی بعد از این سال که الوده به گناه شدم این حس را از دست دادم تا قبل از ان حتی دروغ کوچک هم نمی گفتم حتی اگر به ضرر خودم بود. حالا دلم به ان حس تنگ شده. ولی با اشنا شدن با ذکر یا قدوس توانسته ام وسوسه ها را از خودم دور کنم ولی حتی یک روز هم نباید ذکرش را ترک کنم.
  سلام من خیلی دوس دارم چشم سومم رو باز کن لطفا اگه بلدین کمکم کنید 

  miss_parazit_80n@
  ایدی تلگراممه 
  سلام من میخواستم بدونم که ایا چشم سوم خطری داره یا نه

  سلام چند روزه هراز گاهی یه نور سفید یا سیاه میبینم ولی نمیدونم چی هستن یا چرا میبینمشون میشه لطفا راهنمایی کنین ؟ ممنون میشم   
  پاسخ:
  سلام در همین وبلاگ در مورد ارب نوشته شده 
  به ادرس زیر مراجعه دکنید
  http://erfanmeta.blog.ir/1397/02/20/%D8%A7%D8%B1%D8%A8-Orb

  سلام من یه دختر۱۳ ساله هستم من تمرین چشم سوم انجام میدم نورای رنگارنگ میبینم چندثانیه بعد رو پیش بینی میکنم وفقط چند ثانیه هست بعضی موقع ها میتونم به درون دیگران پی ببرم  جن میبینم و حتی خودم هم یه جن دارم به نور حساس شدم ولی ازش فرار نمیکنم گاهی باتمرکز میتونم مکان چیزی که گمشده رو بفهمم بین دو ابرو هم احساس گرفتگی دارم بهم گفتن چشمم نیمه بازه اما یه سوال برام پیش اومد من بین دو ابروم دردی ندارم فقط موقع تمرین مگه معمولا درد نمیگیره جطور مال من باز شده اما دردنداره

  سلام من پوریا هستم من چشم سومم رو تاحدی باز کردم اما تاحدی اون احساس هایی روکه گفتین دارم اما متمن نیستم باز است یا نه
  لطفن تمرینات کاملشو بزارید 

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی