متافیزیک و علوم ماورایی

متافیزیک ، علوم روحی و ماورایی

متافیزیک ، علوم روحی و ماورایی

متافیزیک و علوم ماورایی

متافیزیک ، علوم ماورایی ، علوم روحی ، چاکراها ، چشم سوم ، علوم غریبه ، روح شناسی ، برونفکنی روحی ، درمان های ماورایی

کلمات کلیدی

متافیزیک - مدیوم -مصطفی نظری - روهان - آموزش متافیزیک

متافیزیک

متافیزیک - ماورا- مصطفی نظری-آموزش متافیزیک

آموزش متافیزیک

انرژی درمانی چاکرا عرفان متا erfanmeta.blog.ir

متافیزیک درخت زندگی ماورا آموزش متافیزیک استاد نظری

آموزش متافیزیک - آموزش ماوراء-استاد مصطفی نظری

مصطفی نظری

دارما کارما متافیزیک مصطفی نظری عرفان متا آموزش متافیزیک

کندالینی متافیزیک استاد نظری آموزش متافیزیک

هیپنوتیزم هیپوآنالیز متافیزیک ماورا استاد نظری

علم اعداد متافیزیک استاد نظری عرفان متا آموزش ماورا متافیزیک

فرشتگلن ارتباط با فرشتگان آموزش ارتباط با فرشتگان مصطفی روهان نظری

متافیزیک پیشگویی آموزش متافیزیک عرفان متا مصطفی روهان نظری

ضمیر ناخودآگاه

برونفکنی آموزش برونفکنی مصطفی نظری عرفان متا روهان

ماورا مصطفی نظری آموزش ماورا متافیزیک علوم غریبه استاد نظری روهان

چشم سوم چشم جهان بین متافیزیک مصطفی نظری

مصطفی روهان نظری

چشم سوم - آموزش باز کردن چشم سوم - متافیزیک- استاد نظری -

کانال های انرژی

انرژی کاینات

انرژی حیاتی

علوم روحی و موفقیت

جن شناسی

جن متافیزیک استاد نظری غرفان متا

مصطفی نظری متافیزیک پرانا

نزدیک مرگ مرگ مصطفی نظری استاد نظری عرفان متا علوم ماورایی آموزش ماورا

متافیزیک هارا نظری اموزش ماورا عرفان متا

@erfanmeta

نویسندگان

سیاله چیست

 

سیاله چیست ؟
سیاله نیرو یا یون های مثبت و منفی هستند که به نسبتهای مختلف بین جسم، تن پوش روح افراد در جریان اند و این سیالات را می توان با تمرینهای روحی تقویت کرد. سیالات به صورت امواج به هم پیوسته ای در در افراد وجود دارند که گاهی می توانند یکدیگر را تقویت کنند و زمانی که سیاله از فردی مصرف شود، سیالات دیگری جای آن را پر می کنند. سیاله به سه گروه عمده تقسیم می شود :

1- سیاله کامل :افرادی که از سلامت برخوردارند، دارای این نوع سیاله هستند. مثلاً اگر حداکثر سیالات فرد کامل و سالم را 1000 واحد بدانیم، این گروه دارای سیالاتی نزدیک به همین عدد می باشند. این افراد دارای روحیه ای قوی، جسمی سالم، اراده ای محکم و مصمم و بدون کینه و حسادت بوده و زندگی خود را در هر شرایطی با مهربانی، پاک دلی و خوش خلقی می گذرانند. اگر این افراد بخواهند از سیالات خود به فرد بیماری بدهند، در درازمدت به خود آنها صدمه وارد می شود. زیرا در این شرایط ترمیم کردن و جایگزین کردن سیالات آنها مدت ها وقت می خواهد. مانند گروهی از روان پزشکان که در اثر مرور زمان بسیاری از سیالات خود را از دست می دهند و دچار ناراحتی هایی می گردند. لذا هرگاه فردی احساس ضعف نمود و سیالات کافی نداشت، هرگز نباید سیالات خود را بیهوده از دست دهد.
2- سیاله مازاد : در جوامع افرادی یافت می شوند که سیالات بدن آنها بیش از حد طبیعی است و یا اکتسابی بدست می آورند و حتی تا چندین برابر حالت کامل می رسد. این اشخاص چنانچه به فرد بیماری که سیاله او کمتر از 1000 واحد است، با روشی صحیح و منطقی و علمی سیالات شفابخش بدهند، هیچ تأثیری در سلامت روحی و روانی و جسمی آنها نخواهد گذاشت و سیالات از دست داده بدون ناراحی فرد در مدتی کوتاه ترمیم و جایگزین می شود. زیرا سیالات اینگونه از افراد در هیچ شرایطی از حد طبیعی کمتر نمی شود. چون ساختمان وجودی آنها به گونه ای است که سیالات مازاد را می سازد و به خصوص در زمان خواب کمبود آن را ازمراکز روحی دریافت می کند. 

3- سیالات کم : بیمار کسی که سیالات بدن وی کاهش یافته است و در نتیجه قدرت کمتری برای ادامه حیات دارد. هرگاه شخص بیماری با افرادی که دارای سیالات مازاد هستند تماس حاصل نماید یا در حوزه امواج الکترومغناطیس آنها قرار گیرد، به زودی بهبودی نسبی و یا حتی کامل خود را به دست می آورد. زیرا سیالت مازاد آنها که در فضای محیط پراکنده است، در فرد بیمار اثر می گذارد و او بهبود می یابد. آیا شنیده اید که می گویند قدم فلانی شفا است و یا نفس فلانی شفا است یا دست او شفا می دهد. علت آن این است که وقتی آن فرد با سیالات مازاد خود وارد اتاق یا محیط می شود، مریض حد معینی از سیالات او را جذب می کند و پس از مدتی اظهار به بهبودی وی نماید.
سیالات شفا بخش
این نوع سیالات از تمام نقاط بدن خارج می گردند که مهمترین آنها عبارتند از : نوک انگشتان، کف دست ها، چشم ها، بین دو ابرو، زیر جناق سینه یا خورشیدی بزرگ، زیر قلب یا خورشیدی کوچک، ناف و زیر ناف، اندام تناسلی ،زانوها، آرنج ها و مغز سر. سیالت در اثر تماس به راحتی وارد جسم نیازمند می شوند. برای مثال دیده اید وقتی فردی مسن با جوانی ازدواج می کند، پس از مدتی حالت رخوت و پیری در او از بین می رود و نشاط خاصی که مربوط به جوانان است به او راه پیدا می کند. و دلیل آن سیالات تازه و جوانی است که اخیراً از آن شخص جذب نموده است. و این سیالات مربوط به تقویت امواج الکترومغناطیس بدن است و ارتباطی با سن فرد که مربوط به چرخش زمین است ندارد.


یکی از روش هایی که برای انتقال سیاله های شفا بخش به افراد توصیه و اجرا می شود ، روش ماساژ می باشد که برای درمان و باز شدن چاکراهای مسدود بسیار بسیار اثر بخش می باشد .
روش تشخیص سیاله مازاد 

بررسی کنید وقتی در مکان هایی حاضر هستید چه نحوه برخورد افراد با شما چگونه خواهد بود و شما را چکونه می بینند با بررسی عملکرد هاله ای شما می تواند سیاله خود را بررسی کنید.احساس خوب یک جمع یا بر عکس و یا موقعی که بر بالین یک بیمار حاضر می شوید.

 وقتی که شخصی بر بالین مریضی می رود و پس از مدتی آن شخص احساس سبکی و سلامت می کند، فرد باید بداند که احتمالاً دارای انرژی مازاد است و چنانچه چندین بار در مورد مریض های متعدد تکرار کند و به همین نتیجه برسد مطمئن می شود که دارای انرژی خاصی است که سپس می تواند از آن استفاده کند.

 وسیله فیزیکی : اخیراً دستگاهی اختراع گردیده که امواج سیالات بدن را به صورت دیجیتالی نشان می دهد.


  • مصطفی نظری

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی